Oaktree Capital Chairman Warms up to Crypto

 

dzięczny jego syn ma wystarczająco dużo Bitcoinów dla rodziny

Współzałożyciel Oaktree Capital Howard Marks rozgrzewa się do kryptorej waluty. Niegdyś kryptoński sceptyk, teraz mówi “na szczęście”, że jego syn jest “dość pozytywnie nastawiony do Bitcoin’a” i “posiada znaczną sumę dla naszej rodziny”.

Howard Marks Podgrzewa się do krypty.

Howard Marks, współzałożyciel i współprzewodniczący Oaktree Capital Management, mówił o bitcoin w opublikowanej w tym tygodniu notatce. O strategii inwestycyjnej rozmawiał z synem, Andrew, profesjonalnym inwestorem, który koncentruje się na Cryptosoft rozwoju i firmach technologicznych.

W jednej z części notatki Marks przyznał, że ma “wysoki poziom sceptycyzmu” wobec kryptokur walut. Współzałożyciel Oaktree Capital Management zauważył:

Pogląd ten był źródłem wielu dyskusji dla mnie i Andrzeja, który jest dość pozytywnie nastawiony do bitcoinu i kilku innych i na szczęście jest właścicielem znaczącej kwoty dla naszej rodziny.

“W przypadku krypto walut, prawdopodobnie pozwoliłem, aby mój wzorzec rozpoznawania wokół innowacji finansowych i spekulacyjnych zachowań rynkowych – wraz z moim naturalnym konserwatyzmem – wytworzył moją sceptyczną pozycję”, wyjaśnił. “Te rzeczy wiele razy trzymały Oaktree i mnie z dala od kłopotów, ale prawdopodobnie nie pomagają mi myśleć o innowacji.”

Znaki były kontynuowane: “Doszedłem do wniosku (z pomocą Andrew), że nie jestem jeszcze na tyle poinformowany, by sformułować stanowcze stanowisko w sprawie krypto walut. W duchu otwartości umysłu, staram się uczyć.” Wszelkie pytania i komentarze na temat krypto walut i bitcoinów skierował do swojego syna.

Kierownik Oaktree Capital nie jest jedynym, który ostatnio złagodził swój pogląd na bitcoin. Na początku tego miesiąca ekonomista David Rosenberg błagał o “niewiedzę na temat Bitcoin’a”, przyznając, że krypto waluta przekroczyła jego oczekiwania. W listopadzie założyciel Bridgewater Associates, Ray Dalio, przyznał, że może się mylić co do Bitcoin’a i od tamtej pory lepiej rozumie kryptokurrency.